dzelzceļa运输

dzelzceļa运输

AlumžnijaIzmantošanaDzelzceļaPārvadājumossākāsGandrīzUzreizPēCAlumīnijaMasveidaRağošanasParādīthanās。1894.Gadāņujorkā,ņūheiventā联合国哈特福德拉德尔扎斯(ToreizPiederëjabażierimdžonampjerpontammorganam)SākasAlumīnijaSēdekļuRağošana。īpašuultraviegluautobusu。Tomërsākotnējikravaspārvadājumunozarērlielākspieprasījumspēcalumīnija,联合国andālājumājūsvēlatiessamazinātconstructlīdzekļasvarulīdzlingam,LaiMaksimāliPalielinātuPārvadājamākravasapjomaierobežotupieaugumu。

//www.madcropper.com/www/rail-transport/

MūsdienāsAlumīnijakravas自动发动机īas·泰克·伊兹马托塔斯奥格·卢,达··杜伊·梅德拉·卢比,KāarīGrauduPārvadāAnai,BetAlumžnijaTankkuği - skābjupārvadāšanai。Irarī特价ētipransionlīdzekļi,ko izmanto gatavo produktu,Piemēram,jaunu自动纳斯ī努,运输ēšanainoRažotnēmlīdzdīleriem。Alumžnijakravas自动扶手Trešdaļuvieglākanekātayaudakravasautomašīna。Tāugstākāssākotnējāsizmaksasvaratgītpirmajosdivosdirbębasgados,jotāvarpārvadātvairākkravu。TajāPašāLaikāAlumīnijsNerūsēēpatViegliKātěrauds10%novērtības。Pasařieru自动纳斯īīsalumīnijsļaujažotājiemsamazinātsvarulīdzattrešdağai,salīdzinotartēraudaautomašīnām。ātrāforporta联合国piepilsētasdzelzceļasistəmāsvarpanāktievěrojamuenerȱijasietaupījumuTurklātAlumīnijaIomaItašīnasirvieglākRažot,UNTāmIR DaudzMazākQetaļu。Tālsatiksmesdzelzceļusistīmāsalumīnijuplašiizmantoātrgaitasdzelzceļusistīmās,Kur 1980. Gados到IeviesaLielāskaitā。 Ātrgaitas vilcieni kursē ar ātrumu 360 kilometri stundā vai vairāk. Paredzams, ka jaunā ātrgaitas dzelzceļa tehnoloģija sasniegs ātrumu, kas pārsniedz 600 kilometrus stundā.

//www.madcropper.com/www/rail-transport/

AlumžnijsSamazinaŠduVilcienuSvaru,TādījādiSamazinotSliežu莱斯,Kas Palielina BerzesPretistību。Turklātātrgaitasvilcieniem,tāpatkālidmašīnām,jābītaerodinamiskai formai联合国Minimālamizvirzījumiem,Kāarīlalumīnijameptromam。TasArīPalīdzējaDizaineriemŠajāziņā。Francijasātrgaitasdzelzceļasistēmātgvtika izmantotiātrgaitasvilcieni,Kas Izgatavoti没有Alumžnija。1970. Gados Alstom(Francija)SākaVilcienus。Šimtīklamtikaizstrādātivilcieni,Un 1981.GadātikaAtvērtaPirmāLīnija,Kas SavienoParëzi联合国李莉。Lielākātrgaitasdzelzceļusistžmaeiropā,联合国Takplānots,katākalpospar pamatu eiropasmērogaātrgaitasdzelzceļusistēmai。Pirmie TGV Vilcieni Tika Izgatavoti NoTēRauda,BetNākamajāsPaudzēsAlumīnijsAizstizstājaTēraudu。TāRezultātāJaunākaisVilcienaModelis,KasPazëstamsKāGazīī,,IRPilnëbāIzgatavotsNoAlumīnija联合国var sasniegtātrumulīdz360 kilometriemstundā。Mūsdienāsagvvilcienusbūvətikaiitālijasnuovo transporto viagiatori铁路sistēmasdarbības。 Arī Krievijas pirmā ātrgaitas vilciena Sapsan virsbūve ir izgatavota no alumīnija sakausējuma. Maglev tehnoloģija ir nākamais ātrgaitas dzelzceļa attīstības solis. Magnētiskās levitācijas vilcieni ir apturēti blīvā magnētiskajā laukā, tāpēc uz sliežu ceļa nav berzes pretestības. Tas nozīmē, ka maglev vilcieni var sasniegt vēl nebijušu ātrumu. Pārbaudē Japānā ātrums sasniedza 603 kilometrus stundā.


Baidu
map